Akademia Transformacji Energetyczno-Klimatycznej

atek_21012022_poziom.jpg

Projekt Akademia Transformacji Energetyczno-Klimatycznej przeznaczony jest dla absolwentów (z tytułem magistra lub równorzędnym) uczelni wyższych, kierunków technicznych/ przyrodniczych, których wiedza pozyskana w trakcie studiów wyższych będzie stanowiła solidne podstawy do zdobywania kompetencji niezbędnych do realizacji wyzwań stojących przed polską administracją w obszarze Zielonego Ładu. ATEK, realizowany w formule programu szkoleniowego w ramach statutowej działalności Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, skoncentrowany będzie na praktycznych umiejętnościach pozyskiwanych poprzez zajęcia prowadzone przez praktyków, w tym autorytety krajowe i zagraniczne, jak również krajowe i zagraniczne staże oraz wizyty studyjne pozwalające na pozyskanie wiedzy, doświadczenia, poznanie najlepszych praktyk, a także na budowanie profesjonalnej sieci kontaktów.

Termin zgłoszeń mija 21.01.2022

Więcej informacji na stronie