Webinar pod patronatem Rektora UPWr – dachy biosolarne

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Organizatorem spotkań jest sekcja Młodych Specjalistów i Studentów (WGIN’s Chapter for Emerging Professionals) działającą w strukturze Światowej Sieci Zielonej Infrastruktury (World Green Infrastructure Network - WGIN). Spotkania odbywają się raz w miesiącu i prowadzone będą przez specjalistów z różnych krajów. Celem spotkań jest zaznajamianie każdego zainteresowanego, a zwłaszcza studentów z szeroko pojętą tematyką zielonej infrastruktury.

Kolejny webinar, odbędzie się w najbliższy piątek 17 listopada o godz. 15:00 naszego czasu, a dotyczyć będzie łączenia dachów zielonych z panelami fotowoltaicznymi.

Rejestracja na wydarzenie.

Plakat promujący webinar, który odbędzie się 17 listopada o godz. 15:00 naszego czasu, a dotyczyć będzie łączenia dachów zielonych z panelami fotowoltaicznymi ze zdjęciami prelegentów Davida Brasfielda i Tryge Mongstada.