Gra terenowa „Poczuj Klimat”

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

dni_klimatu.jpg

Gra opracowana w ramach Dni Klimatu przez ekspertki UPWr: dr inż. Małgorzatę Świąder, dr hab. inż. Ewę Bursztę-Adamiak, prof. UPWr, dr inż. Iwonę Kaczmarek

Uczestnicy odwiedzą szereg miejsc na terenie Kampusu Grunwaldzkiego rozwiązując zadania z zakresu wpływu człowieka na poszczególne komponenty środowiska (woda, powietrze, powierzchnia ziemi, krajobraz, etc.). Po dotarciu do punktu końcowego podsumują wraz z koordynatorami swoje propozycje na rzecz adaptacji do zmiany klimatu. Przewidziane są drobne upominki dla drużyn.

UWAGA! W przypadku zgłoszenia się więcej niż 6 grup, planowane są dwa starty gry: o godz. 9:30 oraz 11:30.

START: bud. C5 (GIH, I piętro, sala 2.21H)

DLA KOGO? Dzieci szkoły podstawowej, młodzież szkół średnich, studenci, dorośli

KIEDY? 18.11.2024, godz. 11:30 - 13:30

GDZIE? Kampus Grunwaldzki UPWr