Koncert Chóru UPWr w ramach Wieczorów Pawłowickich

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

wp_glowne.jpg

Zapraszamy na najbliższy koncert w ramach Wieczorów Pawłowickich 15.12.2022.

Start o godzie 19:00

Koncert kolęd odbędzie się w wykonaniu Akademickiego Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu pod batutą prof. Alana Urbanka

Wieczory Pawłowickie to spotkania z muzyką i poezją, które już od ponad piętnastu lat gromadzą pracowników uczelni, a także przedstawicieli władz miejskich, studentów oraz mieszkańców Wrocławia w Pałacu na Pawłowicach. Zabytkowa rezydencja, należąca niegdyś do rodziny Kornów słynnych mecenasów sztuki, dziś własność Uniwersytetu Przyrodniczego i siedziba Centrum Edukacyjno-Rozwojowego Pałac Wrocław Pawłowice, raz w miesiącu, w czwartkowe wieczory, gości u siebie pasjonatów sztuki.