Ogłoszenia

Konferencja „Changed circumstances and new threats for sustainability in the Baltic Sea Region"

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Sekretariat Koordynacyjny BUP i Politechnika Poznańska ogłaszają konferencję studencką „Changed circumstances and new threats for sustainability in the Baltic Sea Region".

Konferencja odbędzie się w dniach 15-18 kwietnia w Poznaniu. Dotyczy nowych zagrożeń dla zrównoważonego rozwoju w regionie Morza Bałtyckiego.

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla studentów studiów licencjackich i magisterskich studiujących na uczelniach uczestniczących w BUP. Do udziału w konferencji zostanie wybranych łącznie 90 studentów.

Więcej o konferencji studenckiej BUP 2024.

Termin składania wniosków upływa 25 lutego.

ZGŁOSZENIA