Ogłoszenia

Nabór sześciosemestralne szkolenie specjalizacyjne z obszaru "Weterynaryjna Diagnostyka Obrazowa"

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu,
w porozumieniu z Komisją do Spraw Specjalizacji Lekarzy Weterynarii

ogłasza nabór na sześciosemestralne

SZKOLENIE SPECJALIZACYJNE

w obszarze

WETERYNARYJNA DIAGNOSTYKA OBRAZOWA

Ukończenie szkolenia pozwala ubiegać się o zdawanie egzaminu specjalizacyjnego, celem uzyskania tytułu specjalisty w obszarze: WETERYNARYJNA DIAGNOSTYKA OBRAZOWA.

Przewidywany termin rozpoczęcia – październik 2024 r.

Osoby zainteresowane prosimy o pisemne zgłaszanie uczestnictwa na adres:

Katedra i Klinika Chirurgii (SPECJALIZACJA – DIAGNOSTYKA OBRAZOWA)
Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
ul. Pl. Grunwaldzki 51, 50 – 366 Wrocław
tel.: 071 3205 355

informacje: e-mail: lidia.sobanska@upwr.edu.pl, dominika.kubiak-nowak@upwr.edu.pl

Zgłoszenie powinno zawierać dokumenty przewidziane w Ustawie z dnia 23 czerwca 2022 r. (Dz. U. z 2022 r. poz. 1570).

W myśl ustawy warunkiem przyjęcia jest złożenie przez zainteresowanego:

• wniosku (do pobrania na stronie KSLW),
  • odpisu dyplomu lekarza weterynarii,
  • odpisu zaświadczenia z okręgowej izby lekarsko-weterynaryjnej o stwierdzeniu prawa wykonywania zawodu,
  • deklaracji pokrycia kosztów specjalizacji przez lekarza weterynarii lub jednostkę organizacyjną kierującą lekarza weterynarii na szkolenie specjalizacyjne,
  • dokumentów potwierdzających co najmniej 2 letni staż pracy w zawodzie lekarza weterynarii.

Termin składania dokumentów na w/w adres upływa 12.04.2024 r.

Kierownik szkolenia specjalizacyjnego zastrzega sobie możliwość przesunięcia terminu rozpoczęcia I semestru.

Orientacyjny koszt jednego semestru: 4200 PLN

Kierownik Szkolenia Specjalizacyjnego