Oceń swoje studia – elektroniczna ankieta absolwenta UPWr

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

ankieta_absolwencka.jpg

Ankietyzacja to jedna z niewielu okazji, by absolwent mógł ocenić kierunek studiów, program nauczania, organizację i warunki realizacji procesu dydaktycznego oraz osiągnięte efekty kształcenia. Prosimy o potraktowanie badania ankietowego jako ważnej aktywności we wspólnych wysiłkach, by oferta edukacyjna uczelni odpowiadała na potrzeby kandydatów na studia, studentów oraz rynku pracy.

Wyniki ankiety posłużą do modyfikowania programów studiów oraz poprawy jakości kształcenia. Od Państwa aktywności i zaangażowania zależy, czy wyniki ankietyzacji będą dla nas wszystkich użyteczne.

Badamy opinię absolwentów wszystkich wydziałów.

Link do ankiety absolwenta został wysłany na studenckie konta pocztowe w systemie uczelnianej poczty elektronicznej.

Zapraszamy do podzielenia się swoja opinią na temat studiowania na UPWr. Przypominamy, że ankieta absolwenta jest anonimowa i będziemy wdzięczni za każdy głos, który będziemy mogli wykorzystać w celu doskonalenia jakości kształcenia na UPWr.

Państwa głos ma znaczenie, zmieniajcie razem z nami Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na lepsze!