Perspektywy Women in Tech Summit 2020

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje trzecią edycję wyjątkowego wydarzenia: Perspektywy Women in Tech Summit 2020. Odbędzie się ono 8-9 grudnia 2019, co oznacza:

• 2 dni pełne najlepszego kontentu i spotkań.
  • Ponad 50 wystąpień mówców z całego świata poruszających najważniejsze aspekty branży: rozwój technologii wobec zagrożeń klimatycznych , bezpieczeństwo danych, ale także technologie w edukacji oraz technologie w kontekście globalnych kryzysów .
  • 30 tech-talków.
  • 60 warsztatów technologicznych i soft-skillowych.
  • 200 sesji mentoringowych.
  • tematyczny networking.

W wydarzeniu wezmą udział znakomici mówcy z całego świata, m.in. prof. Jennifer Widom, Dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda.

Przez dwa dni odbędzie się w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Kariery.

Dołożyliśmy starań aby program merytoryczny był mądry i rozwojowy a także stwarzał okazję do niezwykle utrudnionego w tym roku networkingu i kontaktów osobistych, poszukiwania praktyk, pierwszej pracy czy też doradztwa karierowego.

Aby dostać darmowy bilet studentki poprosimy o zaaplikowanie przez formularz grantowy.

women_in_tech_sumit.jpg