Ogłoszenia

Rusza program rozwojowy Biura Karier! Wykorzystaj tę wyjątkową szansę na osobisty i zawodowy rozwój!

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

biuro_karier_plakat-1.png

Czy jesteście gotowi na rozwój zawodowy jeszcze przed opuszczeniem murów uczelni? Centrum Wsparcia i Dostępności - sekcja Biuro Karier przedstawia Program Rozwojowy dla Studentów, który może Wam w tym pomóc!

W programie:

• Dwie sesje development center: W trakcie sesji weźmiesz udział w praktycznych zadaniach (indywidualnych i grupowych), ćwiczeniach oraz symulacjach, które opierają się na weryfikacji trzech kompetencji niezbędnych na rynku pracy.
    23 i 30.11.2023 w godzinach 17:00-20:00

• Indywidualna sesja feedback: Spotkanie poprowadzi wykwalifikowany asesor, który udzieli Ci informacji zwrotnej na temat zaobserwowanych kompetencji podczas sesji development center. Na konsultacji otrzymasz również raport z ocenianymi kompetencjami oraz poziomem ich zaawansowania.
    4-20.12.2023 godziny ustalane indywidualne w przedziale 8:00-14:00

• Trzy szkolenia z kompetencji miękkich: Nasze szkolenia nie są szablonowe, odpowiadają potrzebom uczestników programu. Dzięki nim rozwiniesz umiejętności kluczowe na rynku pracy. Tematy szkoleń odpowiadać będę kompetencjom ocenianym podczas sesji development center.
    8, 15, 22.01.2024 w godzinach 17:00-20:00

• Indywidualny proces coachingowy: To kluczowy element naszego programu, który pozwoli lepiej zrozumieć mocne strony i potencjał, który masz w sobie. Razem z coachem opracowujesz plan rozwoju, aby umożliwić Ci osiągniecie wyznaczonego celu.
    start 29.01.2024 koniec procesu ustalany z uczestnikiem, godziny ustalane indywidualne w przedziale 8:00-14:00

Program kierowany jest do Studentów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, którzy już na studiach myślą o swoich kwalifikacjach zawodowych i chcą przygotować się jak najlepiej do wejścia na rynek pracy.

Dołącz do Programu, aby odkryć swoje mocne strony, talent i ukryty potencjał, które pomożemy Ci rozwinąć. Dzięki wsparciu naszego doświadczonego zespołu Program Rozwojowy dla Studentów pomoże Ci skoncentrować się na zastosowaniu kompetencji w praktyce i zwiększeniu efektywności.

Ze względu na rzetelność procesu liczba uczestników jest ograniczona do 8 osób.  Decyzję o udziale w programie podejmiemy na podstawie ankiety zgłoszeniowej.

Udział w programie jest bezpłatny więc rekrutuj się już teraz i rozpocznij swoją drogę ku sukcesowi zawodowemu!

Zgłoszenia: biuro.karier@upwr.edu.pl

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami na Facebook lub w naszym biurze w bud. CDN C-3, pok. 407

Wykorzystaj tę wyjątkową szansę na osobisty i zawodowy rozwój!