Ubezpieczenie NNW i OC na rok akademicki 2020/2021

Informujemy, że dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zostało udostępnione konto bankowe do opłacenia składek na ubezpieczenie NNW i OC w InterRisk Towarzystwie Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

Składki zbierane będą do 7 grudnia 2020 r.

UWAGA! Ubezpieczenie NNW wymagane jest podczas odbywania praktyki studenckiej.

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz od odpowiedzialności cywilnej (OC) na rok akademicki 2020/2021 uprzejmie informujemy, że Ubezpieczyciel przedłużył termin wpłaty składki do 07 grudnia 2020 r.

Opłacenie składki za ubezpieczenie na konto bankowe jest równoznaczne z akceptacją oświadczeń ubezpieczonego i wyrażeniem zgody na zawarcie w imieniu ubezpieczonego umowy ubezpieczenia.

Więcej informacji