Wystawy w Galeriach Sztuki UPWr

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Inauguracyjna wystawa w „Galerii przy okienku” (na terenie baru studenckiego przy pl. Grunwaldzkim 24a)

Nowopowstałą Galerię otowiera wystawa p. Weroniki Zofii Pelińskiej. Autorka prezentuje kolaże o tematyce przyrodniczej, inspirując się czasopismami z lat 50-70 oraz leksykonami z fauną i florą.

Wystawę dopełniają obrazy i kolaże autorstwa dr Anny Borcz, tworzone techniką malarstwa olejnego.

1206137833725730tpu9n93l0qvlbbtnf4t6_height640.png

Galeria Linia

Grudniowa wystawa w Galerii nosi nazwę „Zimowe klimaty”. Jej autorką jest pani Anastazja Anavarh, absolwentka ASP w Kijowie. Obrazy, malowane techniką olejną, przedstawiają podgórskie drewniane karpackie cerkwie z kolędnikami, ale i pejzaże nadmorskiego Krymu.

unnamed-1.jpg