Sprzątanie Ziemi z EU GREEN

Data: 22.04.2024
Godzina: 10:00 - 13:00
Kategoria: Wydarzenie studenckie
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

W poniedziałek 22 kwietnia UPWr w ramach sojuszu EU GREEN organizuje Sprzątanie Ziemi z okazji Światowego Dnia Ziemi.

Zapraszamy studentów i pracowników do sprzątania terenów w okolicy Mostu Szczytnickiego oraz na jego przylegających terenach. Zbiórka odbędzie się o godz. 10:00 przy Moście Szczytnickim.

Zapewniamy rękawiczki, worki i kilka słów motywacji.

Miejsce zbiórki i cztery trasy, które będą mieli do pokonania uczestnicy wydarzenia

Uczestnicy podzielą się na trzyosobowe zespoły, które będą sprzątały jedną z czterech oznaczonych na mapie tras:

Trasa I – 700 m
Trasa II – 730 m
Trasa III – 1200 m
Trasa IV – 950 m

Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody w postaci voucherów do wrocławskiego ZOO oraz kart prezentowych Empik.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.