VIII edycja konkursu „Młode Talenty"

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Dolnośląski Klub Kapitału ogłasza rozpoczęcie VIII edycji konkursu „Młode Talenty".

Ideą konkursu jest promocja i nagradzanie studentów, doktorantów oraz młodych pracowników nauki w następujących kategoriach:

• sukces naukowy
  • sukces w zakresie innowacji
  • sukces artystyczny
  • sukces w działalności społecznej
  • sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej
  • sukces sportowy

Konkurs „Młode Talenty" odbywa się w trzech etapach:

1. Uczelnie wybierają kandydatów i zgłaszają pisemnie do kapituły powołanej przez Dolnośląski Klub Kapitału.
  2. Kapituła konkursu wybiera trzech nominowanych w każdej kategorii, którzy są ogłaszani na specjalnej konferencji prasowej.
  3. Uroczysta gala, na której ogłaszani są laureaci w każdej kategorii oraz przyznawane są nagrody dla laureatów i nominowanych.

Wnioski zgłoszeniowe można pobrać poniżej.

Kandydaci zgłaszający się do konkursu są proszeni o:

1. Kompletnie wypełniony i podpisany wniosek
  2. CV
  3.  Zwięzłe opisanie oraz udokumentowanie osiągnięcia i jego składowych wykazanych w ankiecie zgłoszeniowej.
  4. Załączenie kopii dokumentów potwierdzających uzyskanie zgłaszanego osiągnięcia i wszystkich jego składowych, np. pierwszych stron publikacji, decyzji o udzieleniu patentu itp.
  5. Przekazanie dokumentacji w skoroszycie wraz z odpowiednim opisem.

Kompletne dokumenty zgłoszeniowe, przygotowane zgodnie z powyższymi wytycznymi, kandydaci zobowiązani są złożyć odpowiednio do:

1. studenci: do Prorektora ds. studenckich i edukacji, 50-369 Wrocław, ul. Skłodowskiej-Curie 42, pok. nr 5, adres e-mail: prorektor.studenci@upwr.edu.pl  ,
2. doktoranci: do Biura Szkoły Doktorskiej, 50-375 Wrocław, ul. Norwida 25, bud. A1, pok. 204, adres e-mail: szkola.doktorska@upwr.edu.pl ,
3. młodzi pracownicy nauki: do Prorektora ds. nauki, 50-375 Wrocław, ul. Norwida 25, bud. A2, pok. 149, adres e-mail: prorektor.nauka@upwr.edu.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie dostępnym poniżej.

Dokumenty można składać do 21.03.2024 r.

Pliki do pobrania